O nás

Cestovná kancelária Osttour

Sme cestovná kancelária ktorá ponúka komplexné služby v oblasti cestovného ruchu a dovoleniek.  Naším cieľom je, aby bol pre Vás už samotný výber dovolenky zážitkom. Preto Vám aj prostredníctvom našej webovej stránky ponúkame dovolenky za dostupné ceny. Sme partnerom Tui ReiseCenter. Patríme k špičke cestovných kancelárií na Slovensku a za to sme vďační práve Vám, naším zákazníkom.

Zabezpečujeme pre vás ponuku určenú pre seniorov pod značkou SENIORTRAVEL. Projekt so sníženými cenovými reláciami oproti bežným pobytom podporuje španielska vládna agentúra SEGITOUR a vlády jednotlivých oblastí – Katalánsko, Andalúzia, Mallorca. Na základe našich skúseností  sme pre vás pripravili veľmi výhodnú ponuku – profesionálny balíček služieb pre seniorov. Túto ponuku môžete ako senior využiť aj viac krát do roka.

Cestovná kancelária OSTTOUR, s.r.o. je poistená proti úpadku v zmysle zákona 281/2001 Z. z. v znení neskorších predpisov v poisťovni Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s. Číslo poistnej zmluvy je 411022486. Poistenie je dojednané na poistnú sumu 52 000 EUR. Poistná zmluva je platná do 31.12.2017.